Celoškolní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

Dne 15. 1. 2014 proběhlo na součásti zdravotnictví celoškolní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Společná komise ve složení Mgr. Svatava Olbrechtová, Ing. Olga Galiová a Mgr. Hana Bártková vybírala celkem z 12 soutěžících, kteří se pokoušeli uspět co nejlépe v poslechu, krátkém gramatickém testu a ústní části. Úroveň byla vysoká a rozhodování proto nebylo snadné.

Ze všech účastníků nejvíce vyrovnaný výkon podala Kristýna Hrnčárková, následovaná Jiřím Tomanem (oba Obchodní akademie). Trojici nejúspěšnějších uzavřela po výborném ústním projevu Kateřina Geryková, studentka oboru Informační technologie.

Oceněným blahopřejeme, Kristýně Hrnčárkové, která bude naši školu reprezentovat v okresním kole, přejeme mnoho úspěchů a všem ostatním děkujeme za účast i svědomitý přístup k soutěži.

Autorky: Mgr. Hana Bártková, Mgr. Renáta Glogovská

Přijímací řízení Mendelova sš

27.06.2018

Good bye, Vandana!

Rodilá mluvčí z USA se vrátila domů.

Školní jídelna - 1. ročníky 2018/2019

informace pro žáky a zákonné zástupce

Návrat studentů ze stáží

Studenti letos vycestovali do šesti zemí.

Slavnostní předání maturitních vysvědčení všech oborů

V divadle byla dne 7.6. proběhlo slavnostní zakončení studia 4. ročníků

29.05.2018

Informace školní jídelny na hlavní budově