Soutěž kazuistik Zlín 2013

Dne 6. března 2013 proběhl v aule SZŠ a VOZŠ Zlín devátý ročník ošetřovatelských kazuistik pod názvem "Moje nejzajímavější kazuistika". Zúčastnili se jí již po několikáté také studenti zdravotnické součásti Mendelovy střední školy v Novém Jičíně.

Do soutěže se přihlásilo celkem deset zdravotnických škol z celé Moravy s osmnácti kazuistikami. Studentky Mendelovy střední školy Kateřina Šmotková, Alžběta Najvarová a Silvie Kalafusová zde prezentovaly dvě kazuistiky týkající se nemocných s urologickými onemocněními.

Silvie Kalafusová se umístila na šestém místě a Kateřina Šmotková s Alžbětou Najvarovou získaly osmé místo. Studenti byli hodnoceni odbornou porotou z řad odborníků z praxe. Práce děvčatům napomohla k prohloubení odborných znalostí získaných na praxi v nemocnici v Novém Jičíně. Všechny vytvořené práce poslouží také jako studijní materiál pro odbornou výuku na zdravotnických školách.

Autor: Mgr. Radmila Vrbková

Přijímací řízení Mendelova sš

01.08.2018

Mezinárodní soutěž ICT pro zvýšení kvality středoškolského vzdělání - poslední setkání

Ve dnech 27. – 29. srpna 2018 jsme navštívili naše partnery z Noweho Targu v Polsku.

27.06.2018

Good bye, Vandana!

Rodilá mluvčí z USA se vrátila domů.

Školní jídelna - 1. ročníky 2018/2019

informace pro žáky a zákonné zástupce

Návrat studentů ze stáží

Studenti letos vycestovali do šesti zemí.

Slavnostní předání maturitních vysvědčení všech oborů

V divadle byla dne 7.6. proběhlo slavnostní zakončení studia 4. ročníků