Kojenecké a dětské centrum ve Valašském Meziříčí

Ve středu 16. prosince 2015 jsme měli možnost navštívit ve Valašském Meziříčí Kojenecké a dětské centrum, zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc.

Přivítala nás velmi milá paní, která nám v úvodu řekla něco o tom, jak vlastně toto zařízení funguje, jaká je jeho kapacita, něco málo z jeho historie a také nás informovala o tom, jaké vzdělání musí mít pracovníci v tomto oboru.

Provedla nás celým zařízením, které bylo opravdu moc pěkné, moderně vybavené a čisté. Pak nás seznámila s příběhy některých dětí, které nebyly vždy úplně šťastné, ale díky tomuto zařízení vždy všechno dobře dopadlo. Nakonec  nás zavedla mezi miminka, čímž nás všechny úplně pobláznila. Úžasná byla hlavně jedna holčička, která se od nás všech nechala pochovat a neuvěřitelně se smála.

Děkujeme našim profesorkám, že nám zařizují i takové exkurze a hlavně děkujeme milé paní z dětského centra, že nám vyšla vstříc a věnovala nám svůj čas :-)

Autor: Petra Jašková, ZA 4

Přijímací řízení Mendelova sš

01.08.2018

Mezinárodní soutěž ICT pro zvýšení kvality středoškolského vzdělání - poslední setkání

Ve dnech 27. – 29. srpna 2018 jsme navštívili naše partnery z Noweho Targu v Polsku.

27.06.2018

Good bye, Vandana!

Rodilá mluvčí z USA se vrátila domů.

Školní jídelna - 1. ročníky 2018/2019

informace pro žáky a zákonné zástupce

Návrat studentů ze stáží

Studenti letos vycestovali do šesti zemí.

Slavnostní předání maturitních vysvědčení všech oborů

V divadle byla dne 7.6. proběhlo slavnostní zakončení studia 4. ročníků